Jakie funkcje i technologie oferują baterie umywalkowe Hansgrohe?

Jakie funkcje i technologie oferują baterie umywalkowe Hansgrohe?

Bateria umywalkowa Hansgrohe to nie tylko wysoka estetyka, ale również funkcjonalność i wyjątkowy komfort użytkowania na co dzień. Jeśli zastanawiasz się właśnie, co marka Hansgrohe może zaoferować swoim klientom, koniecznie dowiedz się, jakie funkcje i technologie posiada armatura łazienkowa od wiodącego producenta.

Hansgorhe AirPower – innowacyjne technologie zwiększające wydajność

Jeśli chodzi o Hansgrohe baterie wyposażone zostały w nowoczesne technologie, dzięki którym strumień wody zostaje napowietrzony, a w strefie umywalki zapewniona zostaje swoboda ruchów. Takie udogodnienia to domena producenta Hansgrohe. Wybór baterii z tej grupy produktów pozwala na zmniejszenie zużycia wody, wpływa na swobodną regulację temperatury wody oraz sprawia, że nasza łazienka nabiera wyjątkowego charakteru.

Idealnym przykładem technologii, którą wykorzystują Hansgrohe baterie umywalkowe jest technologia AirPower. Dzięki niej bateria umywalkowa Hnasgrohe napowietrza strumień wody, do każdego litra wody dodając ok. 3 litrów powietrza. Dzięki takim rozwiązaniom możliwe jest znaczące ograniczenie jej zużycia. Technologię AirPower posiadają takie baterie, jak bateria umywalkowa VIVENIS, niezwykle stylowa i atrakcyjna pod względem wizualnym. Jej smukły kształt doskonale uzupełni wystrój wnętrza, a czarny kolor wpisze się w nowoczesne aranżacje.

Kup baterie umywalkowe Hansgrohe z rabatem

Bateria umywalkowa Hansgrohe z funkcją Comfort Zone

Baterie Hansgrohe umywalkowe posiadają nie tylko bogate wzornictwo, ale również funkcję Comfortzone. Dzięki niej zyskujesz tyle przestrzeni, ile potrzebujesz, by komfortowo korzystać z umywalki. Chodzi tutaj przede wszystkim o wysokość, z jakiej do umywalki spływa strumień wody. Im wyżej umieszczona zostanie wylewka, tym przepływ ten będzie bardziej komfortowy.

Takie szanse stwarza np. Hansgrohe bateria umywalkowa wysoka, gdzie przestrzeń pomiędzy wylewką a umywalką staje się znacznie większa, niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Jeśli zależy Ci więc na wysokim komforcie użytkowania, sięgnij po baterie łazienkowe Hansgrohe, wyposażone w technologię Comfort Zone. To m.in. bateria umywalkowa Hansgrohe VERNIS BLEND czy Hansgrohe LOGIS bateria umywalkowa.

Baterie Hansgrohe a EcoSmart

W przypadku baterii Hansgrohe uwagę zwraca niebagatelny design oraz najwyższej jakości materiały, dzięki którym wyposażenie łazienki nabiera zupełnie nowego charakteru. Podejmując ostateczną decyzję, warto zwrócić szczególną uwagę na model Hansgrohe TALIS E bateria umywalkowa posiada technologię AirPower, Comfort Zone, QuinClick (a więc jest łatwa do utrzymania w czystości), a także EcoSmart. To właśnie dzięki niej zużycie wody obniża się az o 60%. Jest to możliwe dzięki zmieszaniu wody z powietrzem. Dodatkowo warto również wspomnieć o funkcji Select, dzięki której woda spłukiwana jest po dotknięciu przycisku, bez konieczności jego naciskania.

One thought on “Jakie funkcje i technologie oferują baterie umywalkowe Hansgrohe?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × cztery =